Nagyhalászi csapat nyert a házigazda Debrecen és Gyula előtt.

A szezon utolsó debreceni versenye!

A salakmotoros magyar csapatbajnokság 2. fordulóját rendezik Debrecenben október 7-én, szombaton 14 órától, ismét felcsapódik a startszalag a Gázvezeték utcai salakstadionban.

2017. augusztus 20.
Tihanyi Sándor megsérült

Tihanyi Sándor borda- és lapockatörést szenvedett a mai debreceni versenyen, a helyzethez képest jól van, pár napig a kórházban tartják megfigyelésre.

Jobbulást, Subi!

2017. augusztus 18.
Debrecen Város Nagydíj

Adorján Zoltán nyerte meg legtöbbször a Debrecen Város Nagydíját, 12-szer győzött. Tabaka és Tihanyi 3-3 győzelemnél jár.

Tihanyi Sándor búcsúversenye

Tihanyi Sándor is indul a 42. Debrecen Város Nagydíjon, mely egyben a búcsúverseny is lesz.

Ötcsillagos verseny a Debrecen Nagydíjért

Magyarország legnagyobb hagyományával rendelkező meghívásos salakmotorversenye a Debrecen Nagydíj, aminek idén a 42. viadalát rendezik meg augusztus 20-án, vasárnap 16 órától a Gázvezeték utcai salakstadionban.

2017. június 18.
Tabaka József nyert Debrecenben!

Tabaka József minden futamát megnyerve győzött Debrecenben a Magyar Egyéni Bajnokság II. fordulójában. A második Benkő Roland lett, a harmadik helyen pedig Adorján Zoltán végzett.

2017. június 17.
Vasárnapra elhalasztva a Magyar Egyéni Bajnoki verseny!

A szombatra kiírt salakmotor egyéni magyar bajnoki debreceni fordulója a heves esőzések miatt elmaradt.

A versenyt vasárnap 11 órától rendezik meg a Gázvezeték utcai salakstadionban.

A szombaton megváltott jegyek érvényesek vasárnapra!

2017. június 15.
Adorján Zoltán indul a Magyar Bajnokin!

A 13-szoros egyéni Magyar Bajnok, Adorján Zoltán rajthoz áll a szombati debreceni versenyen!

2017. június 13.
Magyar Egyéni Bajnokság II. forduló

Június 17-én szombaton rendezik a Magyar Egyéni Bajnokság II. fordulóját Debrecenben.

2017. június 11.
U21 EB – Nagyhalász

A lengyel Bartosz Smektala nyerte az elődöntőt, Hartel és Skorja előttt. Bárány Márk a 14. helyezést érte el.

2017. június 08.
Rajtlista U21 EB - Nagyhalász

Rajtlista a szombati nagyhalászi versenyről.

2017. május 29.
Barátság Kupa – Debrecen

Csapatban 2. helyezést ért el a debreceni csapat, egyéniben Tabaka 3. lett.

2017. május 25.
Teljes a Barátság Kupa mezőnye

Ezen a hétvégén elkezdődik a 2017-es debreceni salakszezon, s nem is akárhogy, hiszen a télen életre hívott Barátság Kupának köszönhetően egyből két összecsapást rendeznek a cívisvárosban.

2017. május 06.
Riport Egyéni Európa bajnoki elődöntő Nagyhalász - Przemysław Pawlicki

Az egyéni Európa bajnoki elődöntő után kérdeztük Przemysław Pawlickit.

Riport Egyéni Európa bajnoki elődöntő Nagyhalász - Janusz Kolodziej

Az egyéni Európa bajnoki elődöntő után kérdeztük Janusz Kolodziejt.

2017. május 05.
Riport Egyéni Európa bajnoki elődöntő Nagyhalász - Albók József

Az egyéni Európa bajnoki elődöntő után a Nagyhalász Motorsportjáért Sportegyesület elnökétAlbók Józsefet kérdeztük:

2017. május 04.
Riport Egyéni Európa bajnoki elődöntő Nagyhalász Tabaka József

Az egyéni Európa Bajnoki elődöntő után kérdeztük Tabaka Józsefet:

2017. május 02.
Przemyslaw Pawlicki nyert Nagyhalászban

Przemyslaw Pawlicki nyerte Egyéni Európa bajnoki elődöntőt Nagyhalászban egy szenzációs versenyen, melyen az elmúlt 10 év Magyarországi versenyei közül a legtöbb előzést láthatta a szépszámú közönség.